Arayın: +90(212) 269 36 89 | info@erkenerji.com

Hizmetlerimiz

Erk Enerji Mühendislik olarak kesintisiz güç kaynağı, doğrultucu, evirici, frekans çevirici, güvenlik kamera sistemleri, kayıt cihazları ve ekipmanları, internet sitesi tasarımı, hosting, domain, bilgisayar sistemleri gibi alanlarda 7 gün 24 saat teknik destek vermekteyiz.

Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS)

Kesintisiz güç kaynağının kullanım amacı

Kesintisiz güç kaynağının kullanım amacı, üzerinde bağlı bulunan sistemlerin korunması ve şebeke enerjisinin kesilmesi durumunda sistemin beslenmesinin bir süre daha devam ettirilmesidir. Bir sistemin enerji açısından korunması, söz konusu sistemin kabul edebileceği gerilim ve frekans toleransları çerçevesinde beslenmesi anlamına gelir. Dolayısıyla, kesintisiz güç kaynaklarından beklenen birinci özellik şebeke enerjisini öngören gerilim ve frekans değerlerinde tutarak ayarlanmış bir enerji üretmesidir. Diğeri ise enerjinin kesilmesi durumunda kesinti ve dolayısıyla bilgi kaybına fırsat vermeden desteklemesidir. Kesintisiz güç kaynaklarının bir diğer fonksiyonu ise şebekeden gelebilecek ses ve parazitlerde üzerlerine bağlı bulunan cihazları korumalarıdır.


Bakım ve Periyodik Bakımlar

picture


Erk Enerji Mühendislik olarak piyasada çalışmakta olan tüm ürünlere garanti içi veya garanti dışı, parçalı/parçasız bakım sözleşmesi imkanı sunmaktayız. Ürünlerin yıl içerisinde belirli periyotlarla kontrolü yapılarak sonradan oluşabilecek arızalar önceden tespit edilerek müşterilerin korunması sağlanmaktadır.

Müşterilerimiz ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanan bakım programları ile, satın aldıkları cihazların yıllar boyu güvenle kullanılabilmesini sağlayacak periyodik bakım poliçelerinin sunulması;

Müşterilerimizin taşınmaları halinde cihazların devreden çıkarılmaları ve yeniden devreye alma işlemleri sayesinde şirketinizin değerine değer katarız.

 

Güç Ölçümü, Akü Değişimi

Şirketinizde en doğru sonuca ulaşmak için güç ölçümü yapılarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir sistemin maliyeti yapılır ve size teklif olarak sunulur.

picture


Aküler, enerji biriktirebilme ve depolayabilme özellikleri sayesinde, enerji ve güç dönüşüm uygulamalarının vazgeçilmez elemanlarıdır. İhtiyaç duyulan durumlarda, güç elektroniği ekipmanlarının enerjisi akülerden sağlanır. Aküler zamanla eskir ve görevini tam anlamıyla yapamaz hale gelir. Biz bu durumdaki akülerin toplanması ve çevreye duyarlı bir şekilde geri dönüşüme katkı sağlamanması konusunda mücadele eden bir şirketiz. Cihazlarınızın verimini arttıracak bir şekilde akü ihtiyacınız çıkarıldıktan sonra size teklif olarak sunulur.

 

Güvenlik Kamerası ve Sistemleri

Günümüzün vazgeçilmez sektörü haline dönüşmüş olan güvenlik sektörü alanında da çalışmalarımız mevcuttur. Güvenlik kameraları ile şirketler kalite kontrolünü sağlarken aynı zamanda iş yeri güvenliğini sağlamaktadırlar. Bizim amacımız şirketlerin bu konudaki ihtiyaçlarını sadece doğru ve sağlam çözümler ile güvenli, kaliteli ve hızlı bir şekilde gidermektir.

picture

Görüntülü Güvenlik Sistemleri

Görüntülü güvenlik sistemeri (CCTV) hakkında bilgisi olmayan insan pek azdır. Her türlü mekanda ve dışarda oldukça yaygın olarak kullanılan güvenlik kameraları evler için de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sistemler ile evinizi internetten veya cep telefonunuzdan izleyebilir, herhangi bir olay gerçekleştiğinde eski kayıtları inceleyebilirsiniz. Kamera sistemleri hırsızlara karşı da oldukça caydırıcıdırlar.


Hırsız Alarm Sistemleri

picture

Hırsız alarm sistemleri ev güvenliği denildiğinde akla ilk gelen sistemlerdir. Çünkü ev güvenliğinin birinci amacı, evinizi dışarıdan gelecek tehlikelere karşı korumaktır. Bu sistemlerin genel yapısından ve çalışma prensiplerinden kısaca bahsedelim; Hırsız alarm sistemleri temelde bir alarm paneli, hareketleri ve yetkisiz girişleri tespit etmek için kullanılan sensörler ( PIR ve Manyetik kontaklar), herhangi bir alarm durumunda sesli ve ışıklı uyarı için siren ve kontrol tuş takımından oluşmaktadır. Hareket sensörleri korunmak istenen, yetkisiz girişlerin olabileceği noktalara yerleştirilir. Manyetik kontaklar ise kapı ve pancerelere monte edilir. Ne kadar hareket sensörü ve manyetik kontak kullanılacağı tamamen ihtiyaca bağlıdır. Sisteminizi uzman kişilere kurdurmanız hem maliyet hem de güvenlik açısından faydanıza olacaktır.

Tamir Hizmetleri

Her marka kesintisiz güç kaynağının arıza tespitinin yapılması ve orijinal yedek parçaları ile bu arızaların giderilmeleri, yedek parçalı garanti verilmesi işleri şirketimiz bünyesinde bulunan konusunda uzman ve deneyimli çalışanlar sayesinde en kısa zamanda gerçekleştirilir.

picture

Erk Enerji Mühendislik kesintisiz güç kaynağı, doğrultucu, evirici, frekans çevirici, güvenlik kamera sistemleri, kayıt cihazları ve ekipmanlarının tarmiri, güncellenmesi ve bakımı konusunda tecrübesi ve gerçek anlamda referanslarıyla Türkiye'nin en deneyimli, en güvenilir ve en uygun fiyatlar ile çalışan firmasıdır. 

>> Hızlı çözüme ulaşmak için tıklayın

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada ERK