Arayın: +90(212) 269 36 89 | info@erkenerji.com

Hakkımızda

Yaptığımız iş ve önemi:

Artık yaşamımızın her köşesine giren teknolojiyi yakından takip etmek oldukça zor. Bunun yanında kesintisiz enerjinin önemi teknolojik aletler için tartışılamaz. İşte bu noktada kullanıcıların yardımına yetişen Erk Enerji Mühendislik son teknolojiyi takip eden uzman ekibiyle beraber sizlere Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS), Güvenlik Kamerası Sistemleri, İnternet Sayfası Tasarımı ve Teknoloji Danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

Sunduğu çözümlerle; danışmanlık, tasarım, kurulum, işletim ve bakım zinricinin her aşamasında müşteri beklentilerine tam olarak cevap veren Erk Enerji Mühendislik, süreç yönetimini entegre kalite sistemi kurarak sağlamaktadır.


Misyonumuz

• Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

• Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak.

• Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak.

• İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.


Vizyonumuz

• Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti.

• Sürdürülebilir yenilikçi anlayış.

picture

Kalite


Erk Enerji Mühendislik olarak hedeflerimize ulaşabilmek için kalite sistemimizin yanısıra Bireysel Mükemmellik, Takım Çalışması, Kazandıran Birliktelikler, teknolojinin vazgeçilmezi olan 'Sürekli Öğrenme' ve 'Sürekli Gelişim' değerleri ile ilerlemekteyiz.

 

 

 

picture

Hizmet


Erk Enerji Mühendislik sunmuş olduğu hizmet ve çözümlerde, sürekliliğin sağlanmasındaki en büyük etken yıl boyunca yapılan denetimler ve yürütülen iyileştirme projeleridir.

 

 

 


picture

There are many variations


If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet.

 

 

 

Sosyal Meydada ERK

BİZ'i
twitter'da takip edin:

 


Facebook'ta Beğen'in